Preskočiť na obsah
Katarína Babuljáková

Ubytovanie a stravovanie

Katarína Babuljáková

Turistické a iné krátkodobé ubytovanie

Obec
Podhájska
Od roku
2013
IČO
47 036 206

Katarína Babuljáková

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
941 48 Podhájska
Na trhu od
1. marca 2013
IČO
47 036 206
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 55.20)
Turistické a iné krátkodobé ubytovanie

Podnikanie v číslach

13
rokov na trhu
2013
rok vzniku
2
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Katarína Babuljáková

Katarína Babuljáková – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Podhájska. Podniká od 1. marca 2013.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Turistické a iné krátkodobé ubytovanie“ (55.20). Predmet podnikania tvorí 2 položky, napríklad ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností a ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál.

Základné údaje

Obchodné meno
Katarína Babuljáková
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
47 036 206
Dátum vzniku
1. marca 2013
Miesto podnikania
941 48 Podhájska
Živnostenský register
Okresný úrad Nové Zámky, vložka č. 520-24909
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 55.20)
Turistické a iné krátkodobé ubytovanie

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Katarína Babuljáková zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 2 položky.

  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností

  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Katarína Babuljáková?

Miesto podnikania je v obci 941 48 Podhájska.

Čím sa Katarína Babuljáková zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Turistické a iné krátkodobé ubytovanie“ (55.20). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností; ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál.

Aké je IČO – Katarína Babuljáková?

IČO je 47 036 206.

Odkedy podniká Katarína Babuljáková?

Podnikanie začalo 1. marca 2013. Na trhu pôsobí 13 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Katarína Babuljáková podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese katarina-babuljakova.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.